تبلیغات زنده

در دهه اخیر جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه ای نو و فراگیر بود. این رسانه نو مجموعه سایت هایی بودند که به مدد شبکه گسترده اینترنت شروع به فعالیت نموده و به سرعت جایگاه خود را در میان رسانه هائی همچون تلویزیون، روزنامه، مجلات و … پیدا کرده و روز به روز سهم بیشتری را در این میان به خود اختصاص می دهند.
رسانه های اینترنتی نسبت به سایر رسانه ها دارای مزایای گوناگونی هست ولی مهمترین این مزایا دو طرفه بودن آن می باشد. در رسانه هایی همچون تلویزیون و روزنامه اطلاعات بصورت یکطرفه به مخاطب عرضه می شود و هیچ گونه بازخوردی از آمار مخاطبین و یا نظرات ایشان وجود ندارد، حال آنکه در اینترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار می گردد.
حضور فعالان بخش تولید و بازرگانی در اینگونه سایتها نیز امروزه از اهمیت بسزائی برخوردار شده، چرا که امکانات خاص اینترنت بعلاوه سایر خواص دیگر رسانه ها موجب گردیده است تا تبلیغات و یا هرگونه حضور در اینترنت تاثیر گذاری فوق العاده ای برای شرکتها در برداشته باشد.
امید است شما نیز همچون سایر مدیران موفق که به امر تبلیغات موثر اهمیت به سزایی می دهند، با حضور در این رسانه، شاهد توسعه و شکوفایی هرچه بیشتر سازمان خود باشید


امروز که امر تبلیغات در اینترنت و  وبسایت ها یک امری جهانی شده است سایت مهندسی دانلود جدیدترین و هوشمندترین شیوه تبلیغات را فراهم کرده است این نوع شویه برای اولین توسط مهندسی دانلود ارائه شده است  تا تبلیغ کننده گان دیگر شاهد تبلیغات بدون بازده نباشند و همچنین کاربران اینترنت از بازشدن صفحه های پیاپی (پاپ آپ ) که طبق آمار تنها ۵ درصد صفحات پاپ آپ  توسط کاربران مشاهده می شود  خسته نشوند.

این تبلیغ هوشمند به گونه ای طراحی شده است که به جای نمایش بنر شما محتوای سایت شما نمایش داده می شود . با توجه به اینکه وبسایت مهندسی دانلود سایتی معتبر و با اکسا و رتبه گوگل خوب و مناسب می باشد باعث می شود که رتبه الکسا و گوگل شما بهبود داده شود همچنین جهت بهبود و رضایت مندی شما تنها ۵ سایت در بخش نمایش زنده قرار می گیرد که نمایش سایت ها به صورت رندم و مساوی می باشد

اگر نگران این هستید که سایت مهندسی دانلود یک سایت چند شاخه و رشته ای می باشد. نگران نباشید این نوع تبلیغ کاملا هوشمند و تفکیک  شده می باشد. به طوری که (به طور مثال )اگر سایت شما در زمینه مکانیک باشد فقط برای کاربرانی که به بخش مکانیک سایت ما  وارد شده اند نمایش داده می شود

نمونه تبلیغ زنده

 

تبلیغ زنده تفکیک نشده
مدت
تخفیفهزینه پس از اعمال تخفیف—-
۱ ماهه۴۵۰,۰۰۰ تومان
۳ ماهه۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۶ ماهه۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
یک سال۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان
تبلیغ زنده تفکیک شده
تعداد نمایش سایتتخفیفهزینه پس از اعمال تخفیف
۱ ماه۲۵۰,۰۰۰ تومان
۳ ماه۶۰۰,۰۰۰ تومان
۶ ماه۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
یک سال۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان

امکان ارائه پلن های دیگر نیز وجود دارد. با ما تماس بگیرید.

توجه فرمایید منظور از تبلیغات تفکیک شده بدین صورت است که این نوع تبلیغ فقط برای مطالب عمران و یا مکانیک موجود در سایت نمایش داده خواهد شد . همچنین لازم به ذکر می باشد که تعداد نمایش سایت شما در تفکیک شده تقریبا نصف تفکیک نشده می باشد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر ، با ایمیل زیر مکاتبه فرمایید .

 mohandesidl@yahoo.com

مهندسی دانلود mohandesidl.ir 2012-2016

5 سال در کنار شما بودن افتخار ماست

Powered by keepvid themefull earn money